MKDNews.com

Погледнете ја Ријана камен пијана пее на караоки (видео)

јули 05
17:27 2013

Таа и нејзините пријателки излегле да се забавувам во германските ноќни клубови и како се виждаот видеото, доста се послужете. Повечкото алкохолни пијачки и адреналинот прозбореа и определенео пејачката не шашнала посетителите на караоке бар, во кој се одвикнување, со своите музички способности. Барбадостаката убавица се обидела да испее Don’t Speak и Sex Is On Fire, само дека не многу успешно.
Природно меѓу шашнатите од нејзиниот вид гости се нашол и таков кој да документира Лудориите на пејачката.
А потоа видеото обиколи интернет просторот молња. Видео било качувањето неколкупати во YouTube, но брзо било отстранување од уредниците. Нудиме ви да фрлите едно око, пред повторно да е исчезнато.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.