MKDNews.com

Охриѓанец избоден со нож

јули 02
14:46 2013

Policija-OhridВо копмлексот на згради наспроти хотелот “Дончо” во Охрид денес се случила пресметка меѓу две лица од кое едното е прободоено најверојатно, со нож.

Поради тежината на повредата еден од повредените е префрлен во Општата болница во Охрид.
Засега не се познати причините за пресметката во кое едно лице е повредено,ниту пак се соопштува возраста на учесниците во инцидентот.
Полицијата излезе на местото на настанот и врши увид.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.