MKDNews.com

Новата Google maps апликација за мобилни и таблети (видео)

јули 15
20:33 2013

Откривајте нови места, пронајдете ги омилените места на локалните жители и одете со леснотија низ светот преку новата апликација за Google maps. Едноставен дизајн, лесна за користење, достапна за сите Андроид телефони и таблети.

Tags

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.