MKDNews.com

Неплашете се тоа е Лејди Гага без шминка (фото)

јули 24
22:09 2013

Од овие фотографии тешко е да се препознае популарната пејачка која вели дека на овој начин сакала да ја покаже својата оголена личност и суровата страст.

Лејди Гага, која пред неколку дена позираше сосема гола, овој пат на фановите им покажа фотографија на која позира без шминка и на која можат да ја препознаат само од нејзината најблиска фамилија.
gaga1

gaga-golagaga

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.