MKDNews.com

Мајли Сајрус се појави без шминка (фото)

јули 05
17:00 2013

majli_inТинејџерската ѕвездата овојпат одлучила да го привлече вниманието на светските медиуми со тоа што ќе позира на слика без грам шминка!

Во моментов оваа згодна русокоса одмара на Бахамите со нејзиниот вереник Лиам Хемсворт а не долго после следуваа фотографии на социјалните мрежи на 20-годишната пејачка, која покажува една необична страна за неа. Таа постави фотографија од плажа, на кој е сосема природна, без црвен кармин, дебел слој на туш и маскара.
c69b548f1e31

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment