MKDNews.com

Лејди Гага си ја дупна носната преграда во Чикаго (видео)

јули 25
21:29 2013

Лејди Гага, е позната по нејзиниот алтернативен начин на живот, но таа немаше обетка на нејзината носна преграда па тоа го стори во во вторникот во Чикаго, и да има видео и од тоа.

Слика беше објавена на Facebook страницата на MasterMind Ink Custom Tattoo Studio & Art Gallery.

lady-gaga-piercing

lady_gaga_septum_piercing1

 

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment