MKDNews.com

Лејди Гага потрошила 55.000 долари за роденденскиот подарок на својот дечко!

јули 05
16:50 2013

ef81465cd159Лејди Гага одлучила на сите да им покаже колку го сака својот избраник Тејлор Кини, па му поклоникла ранец вреден 55.000 долари! Во прашање е предмет кој го дизајнирал Дејмијен Хирст и е дел од ограничената колекција.
“Тејлор многу сака ранци па таа сакаше да му купи еден единствен примерок – а има направено само 12 примероци”, открива еден извор. Сепак, тоа не е се, бидејќи Лејди Гага планира да организира и неколку журки. “Му организираше лет за Чикаго, за да го посети своето семејство. Гага знае дека Тејлор многу озбилно го сваќа својот роденден но секогаш и е тешко да пронајде поклон бидејќи тој не сака брзи автомобили, големи куќи или скапоцени одела”.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment