MKDNews.com

Лејди Гага без перика (фото)

јули 15
20:58 2013

Популарната пејачка Лејди Гага неодамна повторно застана на нозе откако неколку месеци помина во инвалидска количка по операцијата на која беше подложена поради тешка повреда на колкот, пишува британскиот Daily Mail.
Но, на 27- годишната пејачка се уште и е потребна помош при одење, а особено кога ги носи своите омилени чизми со вртоглаво високи потпетици.
Лејди Гага во неделата е снимена во друштво на својот телохранител на патот кон студиото во Лос Анџелес. Телохранителот ја придржувал, а пејачката која на лицето немала грам шминка, цело време гледала во подот.
Ви син џемпер и во црни кратки панталони во прв план била нејзината кафеава коса. Иако е позната како голема обожователка на разнобојни перики, овој пат косата ја собрала во пунџа, при што до израз дошол долниот избричен дел од главата на пејачката.
article-2363880-1AD16287000005DC-282_634x1121

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.