MKDNews.com

КАЖИ ДА :Запросување што разнежни најмалку 2 милиони луѓе (видео)

јули 15
22:42 2013

За неколку дена ова видео разнежни речиси 2 милиони луѓе на Јутјуб.

Партнерот на Џенис одлучува да ја запроси со помош на глумецот Зек Браф, а потоа видеото продолжува со пораката „кажи да“ од животните, роднините и пријателите.

Погледнете го видеото.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment