MKDNews.com

Кање Вест нападна новинар (видео)

јули 13
16:45 2013

Кање Вест на аеродромот во Лос Анџелес нападна новинар кој сакал да му постави прашање. Тоа толку го изнервирало 36-годишниот Кање што очигледно заборавил дека ако се однесува како ѕвезда, треба да биде достапен за медиумите кои работат со тие ѕвезди.
-Доста. Не зборувај, не ми се обраќај повеќе. Не сакам да ми се обраќање ниту на мене, ниту на било кој што го познавам и тоа кажи им го на сите, рече нервозниот Кање иако новинарот љубезно му постави прашање.
Ама јас ве обожава додаде момчето Кање.

Познато е дека раперот Кање Вест е многу нетрпелива ѕвезда, и неколку пати имал инциденти со папараците.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.