MKDNews.com

Ја фатил мајка си со љубовник, па го избодел до смрт

јули 29
14:50 2013

Српската полиција го уапси 28-годишниот Дејан Ѓ. Од Кула под сомнение дека во својата куќа го убил љубовникот на својата мајка, Милован З(44), пишува Српскиот портал „Ало“

Уапсениот својата мајка ја затекнал како води љубов во непознат човек и во афект извадил кујнски нож и го избодел по целото тело.

Несреќниот љубовник умрел во куќата, а екипата на итната помош од Кула само констатирала смер.

Осомничениот Дејан ја дочекал полицијата и им објаснил како дошло до трагедијата.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.