MKDNews.com

Хорор во Охајо: пронајдени 3 мртви жени завиткани во пластични кеси (видео)

јули 21
21:52 2013

Властите и доброволците продолжија со пребарување на празни и напуштени куќи денес во предградие на Кливленд, Охајо, за можни жртви откако беја пронајдени три тела завиткани во пластични кеси во непосредна близина едни од други.
628x471
Мајкл Медисон(35) беше уапсен Петок, откако властите откриле  тело на жена која била завиткана во неколку кеси за отпадоци во една гаража во близина на поразна куќа во источниот дел на Кливленд  во петокот а денес се пронајдени уште две тела во непосредна близина

Медисон, порано бил осудуван за силување и е именуван како осомничен во сите три смртни случаи но тој официјално не не е обвинет.

Полицијата предпоставува дека се работи за сериски убиец кој бил инспириран до Антону Совел кој во 2011 година беше осуден на смрт за убиство на 11 жени кои беа пронајдени во неговиот дом во Кливленд.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.