MKDNews.com

Џастин Бибер ги плукна фановите од балкон? (видео)

јули 27
21:18 2013

Младиот Џастин Бибер уште еднаш се најде во центарот на вниманието, овој пат откако плукна по неговите обожаватели од балконот од својата хотелска соба во Торонто.

Фановите го осудиле однесувањето на Твитер.
– Плукаше по присутните бидејќи му беше досадно. Тоа е навистина одвратно – е само еден од коментарите.

Пејачот е прикажан на фотографиите како плука кон обожавателите од терасата на хотелската соба во Торонто.
justin-bieber-spitting-fans-photos-019-480w

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.