MKDNews.com

“Дурекс” девојките ловеа познати личности (фото)

јули 30
17:40 2013

Викендов “Дурекс” девојките во патролна едукација за младите на Охридските плажи. Истите, ловеа Друштва, познати личности како и билдери на плажите “Куба Либре“ и “Кадмо“, кои освен совети и кондоми си добија и реквизити – перници за на вода.[print_gllr id=13068]

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment