MKDNews.com

Десет години ги силувал петте ќерки

јули 18
16:41 2013

Полицијата во Индија приведен татко-монструм кој во последниве десет години редовно ги силувал своите пет ќерки.

Шокантно е што и неговата сопруга била соучесник во овој монструозен злочин. И таа е уапсена.

Индиецот е откриен откако три од сестрите собрале сили и во полицијата го пријавиле својот татко за силување.

Таткото во истрагата признал дека бил интимен со своите две ќерки.

Таткото најпрвин започнал да ја силува најстарата ќерка , уште во времето кога таа била само шесто одделение а подоцна и останатите помлади ќерки.

Тој и неговата сопруга верувале дека тоа е дел од традицијата.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.