MKDNews.com

Бугарски пратеник го искина косовското знаме (Видео)

јули 11
15:51 2013

Павел Чернев пред новинарите ја искина фотографијата со знамето на Косово.

На снимката објавена на Јутјуб, се гледа Чернев како ја кине фотографијата на прес-конференција, но се уште нема објаснување зошто го сторил тоа.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment