MKDNews.com

Брутална тепачка: Ова може да ви се деси ако удрите девојка (видео)

јули 10
07:04 2013

Бразилскиот борец на Микс Маршал Артс ,Фалкао на една бензиска пумпа бил фатен од безбедносните камери како се задева, а потоа и удира една од двете девојки кои беа пред него и чекаат да платат, а на кои очигледно не им се допадна неговиот фраерски ’мачо’ однос.

Мигел, заедно со неговиот другар, е дека девојките надвор ги чекаат дечковците и нивните другари. На лице место дојде до брутална тепачка, па иако професионални ’фајтери’, Мигел и пријателот беа брутално претепани од машката придружба на девојките. Двајцата завршија на болница, а другарот на Фалкао уште се наоѓа во критична состојба.

 

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.