MKDNews.com

Боки 13 ќе се мажи, фановите очекуваат да роди многу деца (фото)

јули 07
21:54 2013

Боки Јовановски или како што е познат „Боки 13“ на својот фејсбук профил објави дека ќе се мажи и стави слика на која тој е во невестински фустан. Во пораката Боки вели дека се мажи по втор пат, откако првиот не му се погодил и им ветува на фановите дека ќе бидат поканети.
Кај фановите ова предизвика радост, па сите му упатуваа честитки со желби да си роди многу дечиња.jdjfsdrh
992795102007998107099671654294280n

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment