MKDNews.com

Бебе oд зебра и магаре (видео)

јули 28
10:25 2013

Од  необична “љубов” помеѓу машка зебра и женска магарица во резерват во Фиренца, Италија се роди “Зонки” .

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment