MKDNews.com

Багер потона во Вардар кај мостот на уметноста (фото)

јули 19
17:43 2013

Потонат багер во водите на Вардар, во близина на мостот на уметноста, кај новоизградената галија вечерва го задржа вниманието на случајните минувачи кои застануваа да го фотографираат. Во продолжение погледнете ги фотографиите на Плусинфо.

traktorot2 traktorot3

 

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.