MKDNews.com

Амбулантно Возило има регистрација СМРТ? (фото)

јули 14
18:09 2013

Кога ќе го видите ова амбулантно возило одма ќе ви биде подобро, нели? Амбулантно возило во Србија има регистрација поради која никој не сака да се вози во него. SM 018 RT или без броевите 018 може да се прочита СМ РТ
ambulantna-kola

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.