MKDNews.com

Аманда Бајнс заврши во ментална институција,го потурила кучето со бензин (видео)

јули 25
00:02 2013

Откако беше вмешана во вознемирувачките настани во градчето Таузаенд Оукс во Калифорнија Аманда Бајнс е задржана во ментална институција на проверка на нејзиното психичко здравје.

Аманда Бајнс во менталната установа ќе помине 72 часа, период во кој психијатриските експерти ќе ја тестираат нејзината психичка состојба. Тие сметаат дека Бајнс може да си наштети себеси и на другите околу неа, поради нејзината моментална ментална состојба.

spl575837-005Проблематичната актерка заврши во ментална институција поради сомневање дека предизвика пожар во куќа во Таузенд Оукс.На надзорно видео објавено од ТМЗ се гледа како таа го итурила бензин на нејзиното куче но за среќа не го запалила.

Според изјава за Daily News Тони Дергели сопственикот на продавница за ахлохол вели
„Таа се обиде да им ги измие кучето. Таа не побара дозвола да биде назат каде што се тоалетите“.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.