MKDNews.com

Александра Накова полугола во спот на Косово (Видео)

јули 04
17:52 2013

Познатата манекенка и модел Александра Накова својот влез во шоу-бизнисот го почна пред неколку години и тоа не на нашиот пазар, туку во видеоспот за една косовска група.

Бидејќи тогаш беше анонимна девојка што доаѓа од Гевгелија, нејзината главна улога во тој спот не крева некоја посебна врева.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.