MKDNews.com

Александар Маленко доби син

јули 24
22:21 2013

Живата легенда на македонскиот спорт и најголемото пливачко име во македонската историја Александар Маленко денес тој доби син .

Бебето што денес се роди е неговото четврто дете, кое е машко.

Нашата редакција на родителите и новороденчето им посакува многу здравје и среќа во животот.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.