MKDNews.com

Порно актерка гола во Биг Брадер!(фото +18)

јули 03
09:46 2013

757138e71611Очигледно продуцентите сакаат да го зголемат рејтингот, штом во преносот  вметнуваат порно ѕвезди.
34-годишната русокоса од Бремен без проблем позираше дибидус гола пред десетиците камери во куќата на  радост на мултимилионски публика.

Image_2112552_128

Сексфуријата не застана само со прикажување на убавина, но без особен проблем успеа да измами и еден од учесницие во шоуто.

Image_2112551_128

Високата едвај 163 сантиметри звездата  на филмовите за возрасни се  пробива во розовата индустрија во 2008 година, кога ја освои и наградата за најдобра нова германска актерка.Image_2112553_128

 

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.