MKDNews.com

Жерновски нема да урива цркви (видео)

јуни 08
07:41 2013

zernovskiГрадоначалникот на општина Центар, Андреј Жерновски, во гостување во  вчерашното издание на 24 Анализа на 24 Вести зборува за актуелните збиднувања во општината, како и за други актуелни теми.

Погледнете:

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.