MKDNews.com

Вонземјани слетале во Панчево Србија? (Видео)

јуни 12
20:38 2013

XXL-znak-nadomak-KovaciceВо поле со пченка близу Панчево утрово е виден необјаснив феномен. Голем натпис XXL е испишан на полето со житни култури.

Се работи за село кое е оддалечено 40 километри од Панчево каде селаните велат дека слични чудни и необјасниви феномени виделе и претходно во ова село.

Како што пишува Телеграф, на полето се собраа голем број граѓани и вчудоневидени гледаа во натписот XXL за кој никој не знае кој го направил.

Што сакале посетителите да кажат со оваа порака останува сеуште неразјаснето.

 

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.