MKDNews.com

Видео: Паднал од петти кат,станал и си заминал

јуни 14
19:57 2013

Incredible_Moment_Man_Falls_From_Fifth_F_101522647_thumbnailНеверојатна случка е регистрирана во едне хотел кога засега непознат гостин паднал од петтиот кат и останал жив.

Не само што преживеал,туку со помош на две лица,станал и си заминал од местото на несреќата.На видео камерите на почетокот не се гледа ништо чудно,но за само некоја секунда тие регистрирале паѓање на човек на бетон под хотелското фоаје.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment