MKDNews.com

(ВИДЕО 18 +): Владиката Качавенда орално задоволува момче

јуни 20
17:04 2013

Vasilije-Kacavenda-2-copy-300x200 На интернет се појави нова видео снимка на владиката Качавенда во блуд со момче. Контроверзниот владика орално го задоволува момчето А.Р. кој што се појави и во претходното видео на кое што се бакнуваше во владиката Василиј.

Овој Владика тврди дека не се бакнувал со А.Р. и дека тоа е негов двојник, а момчето му порачало тоа да му го каже во очи доколку смее. Новата снимка екслузивно ја пренесе „Пресс.рс.“ во компилација со неколку сцени од големата снимка која што ја поседува А.Р. Во изјава за „Телеграф“ момчето признало дека со скриена камера се снимило себеси и Качавенда и одлучило да ја каже вистината за владиката Василиј.

Не е точно дека е во прашање двојник. Кај владиката бев неколку пати во неговиот двор во Бјелина, а оваа снимка ја направив тајно, за да имам доказ во случај поради ова да ми се случи нешто со Качавенда, изјавило момчето.

Original Video– More videos at TinyPic
Извор:
http://press.rs/pop-u-bludnoj-akciji-procureo-snimak-kacavendinog-oralnog-seksa-video-18/

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.