MKDNews.com

Турската полиција погоди новинат со воден топ (видео)

јуни 23
16:41 2013

Додека новинарот на РТ (Russia Today)известувал за мирен протест во Анкара тој бил испрскаат со воден топ од возило за спроведување на законот додека екипажот снимал, погледнете.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment