MKDNews.com

Тројца тетовци повредени при судар на автомобил со воз

јуни 22
23:08 2013

18032013202258
Патнички воз, вечерва околу 20 часот, крај фабриката „Тетекс“ во Тетово удрил во автомобил, во кој биле возачот, жена и дете, јавува порталот „Скај“. Повредените во несреќата се пресени во скопскиот Клинички цента

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment