MKDNews.com

Тинејџерка има чудна и неверојатна опсесија (фото)

јуни 29
15:01 2013

Осумнаесет годишната Англичанка Кејти Лоренс е тинејџерка со чудна опсесија. Таа сака да изгледа како кукла. Секојдневно троши околу 3 часа и околу 300 евра месечно за трансформирање на нејзиниот изглед со шминка и облека за да изгледа како кукла.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.