MKDNews.com

Тинејџер незнае што да му прави на парите (фото)

јуни 16
22:12 2013

rasipan-tinejdzer-insta-0422

Се има се може нели ? Овој седумнаесет годинишен тинејџер се вика Лавиш и живее во Сан Франциско. Го користи “instagram” за да ги покаже своите “способности”, а дефинитивно има многу богати родители.
“Испраќа” долари во атмосферата, истура скапа вода во тоалетот, а дури и спајалиците му се златни! Од електрониа има се и сешто, за да го видите неговиот “instagram” кикнете тука.

 

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment