MKDNews.com

Станија:Денешните девојки уште на 13 – 14 години „парче” се прават

јуни 22
20:46 2013

Stanija1Денешните девојки уште на 13 – 14 години „парче” се прават. Мене мајка ми не ми дозволуваше ни да помислам на секс до мојата 18-та година!”
Ова се зборови на никоја друга девојка, туку на старлетата Станија Добројевиќ, која остро реагира на констатацијата на еден од учесниците на Фарма дека таа невиноста ја изгубила на 13-14 години.

-Кога ќе излегував со момче, мајка ми ми се закануваше дека ќе ме води на гинеколог. Јас невиноста ја чував до 18. Денес девојчињата на 13-14 години се „растураат” од секс, одговорила Станија.

Таа додава дека невиноста ја изгубила кога веќе станала зрела личност.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.