MKDNews.com

Станија: Денес девојките практикуваат секс на 13 години!

јуни 21
08:37 2013

StanijaМајка ми не ми дозволи да се размислувам за тоа, додека  не наполнив 18 година. Кога јас ке излезев со дечко, таа ми се закануваше дека ќе ме однесе на гинеколог и мене и дечкото. Јас мојата невиност ја чував до 18 години.

Денес, девојките од 13-14 години преферираат секс – рече познатата старлета.

“Тие треба да знаат и да се угледаат на  мене   треба да се созреат а не на 13-14 години да имаат секс” вели Сатнија

Станија Добројевиќ е српско-американска актерка, модел и учесник на многу реани   шоуа…

Stanija1

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.