MKDNews.com

Спиела со 370 мажи: Сексот и зел 13 години од животот! (видео)

јуни 25
08:18 2013

Seji-Kolade-1Британката Шеј Коладе е поранешна зависничка од секс, а тврди дека во последните 13 години успеала да спие со 370 мажи. Првиот пат, таа имала секс на само 13 години, а за кратко време станала опсесивна.
– Сексот ми одзема 13 години од животот – вели 35 годишната Шеј.
На 17 години, таа почнала и врска, со маж кој имал 31 година. Почнала да го користи сексот како алатка во борбата против осаменоста. Излегувала по барови и го изневерувала партнерот барем еднаш неделно.
Доколку немала секс, таа вели дека се чувствувала грда, безвредна. Веќе четири години, таа се обидува да ја излекува зависноста, и немала секс со маж. Сега, им помага на девојки кои се соочуваат со истиот проблем.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.