MKDNews.com

Се запали автомобил во скопската населба Аеродром

јуни 19
19:35 2013

Се запали автомобил во скопската населба Аеродром пред трговскиот центар Бисер, јавува А1он.

Бел чад можел да се забележи од поголема оддалеченост. На местото на настанот се собрале љубопитни минувачи.

Се уште нема информации како настанал пожарот.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment