MKDNews.com

Се сексаат две девојчиња на купа во Белград (видео)

јуни 12
18:12 2013

devojke-iz-bloНа јутуб се појави снимка од две девојчиња кои симулираат дека имаат секс на клупа во парк среде Белград.

Додека ги снима нивниот другар постојано им кажува и што да прават како да режира порно-филм.

Двете девојчиња менуваа пози и се смееја и се однесуваа како да прават нешто сосема нормално, но за жал се целосно облечени.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment