MKDNews.com

Се кршат прозорци, се кинат завеси пред очите на полицијата во општина Центар (видео)

јуни 07
15:47 2013

opstina-centar_cy10_cw0

Седницата во Општина Центар е прекината на одредено време. Се очекува да продолжи. Во меѓувреме „верниците“ продолжија да ја демолираат бараката на Општината, пренесува А1он.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment