MKDNews.com

Пронајдена манекенката која ја бараше цела Србија, силувана и претепана

јуни 23
22:40 2013

Potraga

Српската манекенка која од вчера се водеше за исчезната се наоѓа на Ургентен центар на преглед кај невролог.

Како што дознава српски Курир, таа на полицијата и раскажала дека е претепана и силувана. Манекенката во многу тешка состојба и речиси дехидрирана била пронајдена од една жена.

Првото нешто што Мина Миленковиќ го побарала е да им се јави на другарките и да им каже дека е добра.

Од полицијата го потврдиле нејзиното пронаоѓање во населбата Ресник. Манекенката на полиијата и кажала дека два дена била силувана и тепана.

„Повеќе никогаш нема да ме видиш“. Ова е последната порака која ја испратила на нејзиното момче по што го исклучила мобилниот.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.