MKDNews.com

Позната романска пејачка претепана од својот менаџер (видео)

јуни 19
17:56 2013

Aleksandata-StanПознатата Романска пеачка Александра Стан која стана дел од светската музичка јавност со нејзините хитови Mr. Saxobeat и Lemonade била претепана од својот менаџер, пренесе Билд.

Стан на почетокот изјавила дека доживеала сообраќајна несреќа, но подоцна признала дека е претапана од својот менаџер Марчело Продан.

„Ме буткаше и тепаше. Се онесвестив кога се обидам да му возвратам. По два часа потоа се разбудив на софата во студиото. Потоа ме одведе во неговиот автомобил и додека возеше јас се обидував да излезам од него. Во еден момент ми ја отвори вратата и ме исфрли на улица,“ рекла Александра.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.