MKDNews.com

Пирс Броснан сака српски русокоси ?(фото)

јуни 20
14:17 2013

Популарниот холивудски актер Пирс Броснан во еден елитен ресторан во српската престолнина поминал прекрасна вечер во друштво на атрактивна дама.

Поранешниот Џејмс Бонд ужива во Белград, каде го снима својот нов филм „The november man“. Тој ги посетува културните манифестации, ги обиколува градските знаменитости, а папарацото на српски Курир го фатил додека во „Мадера“, во еден од најелитните белградски ресторани, вечерал со русокоса дама. „Џејмс Бонд“ толку бил опуштен така што не забележал дека го фотографираат, бил исклучително расположен, се смеел, зборувал…

По плаќањето на сметката, тие тргнале кон излезот, каде се сретнале со Ден Тана. Пирс запалил цигара, не симнувајќи ја насмевката од лицето и ниту една секунда не делувал како недопирлива ѕвезда.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.