MKDNews.com

Пад на балон во Денвер (видео)

јуни 09
09:03 2013

Пад на балон во Денвер (видео)

Едно лице беше однесено во локалната болница со полесни повреди по несреќа на балон со топло-воздух во   Арвада вчера  наутро а била пријавена уште нереќа на балон во Болдер Каунти, велат властите.
Несреќата  жртва од Арвада беше третирана во локалната болница и пуштен на слобода. Името на лицето не е соопштено.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.