MKDNews.com

Овој навистина има талент ,ги шокира сите на „Америка има талент“ (видео)

јуни 13
21:35 2013

AGT-shok
Кога станува збор за талент во шоуто „Америка има талент“ тогаш сме подготвени да видиме талнти нели? Но на вакво нешто никој не се надеваше.

Кога натпреварувачот на американскиот „Америка има талент“, Спешл Хед (Специјална Глава) ја започна својата точка кај сите присутни предизвика нервоза. Дури и Хавард еден од жири комисијата му даде икс кој е знак дека не е задоволен од точката, а публиката силно го исвирка.

Но, некаде околу средината на неговиот настап, сите останаа шокирани од неговиот настап и од талентот кој го изведе овој навистина посебен натпреварувач.

Реакциите потоа беа спротивни во целост.

Еден член од судиската четворка рече: „Доживеав нешто што никогаш пред тоа не сум го видел! И тоа дефинитивно сакам да го видам повторно.

Секако, Спешл Хед продолжи понатаму во шоуто „Америка има талент“. Неверојатното видео погледнете го во продолжение.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment