MKDNews.com

Оваа крава знае карате? погледнете нокаут (видео)

јуни 22
16:23 2013

Погледнете како оваа крава ја нокаутира жената која и се приближува.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment