MKDNews.com

Ова кучето има најголем пенис на светот? (фото)

јуни 14
16:11 2013

pas-sa-penisom-na-ledjimaОва е Џоле кучето со најголемиот пенис на светот. На грбот на Џоле има шара во облик на машки полов орган.
pas-sa-penisom-na-ledjima

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.