MKDNews.com

Охридска подводна авантура (видео)

јуни 29
17:36 2013

Со помош на акциската камера Sony GoPro Hero 2 Горан Петрески и пријателите снимиле неверојатно убаво подводно видео од Трпејца и Пештани.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment