MKDNews.com

Му ги отстраниле тестисите од 60 килограми но му го оставиле пенисот од 2 сантиметри (ВИДЕО)

јуни 23
14:52 2013

hqdefaultВесли Ворен беше подложен на операција за отстранување на тестисите од 60 килограми, и со тоа да избегне сигурна смрт, но тој сега не е задоволен, бидејќи неговите лекари му го оставиле пенисот на само два сантиметри.
– Знам дека повеќето луѓе  очекуваат да го изразам  голема благодарност за работата, но тоа не е така лесно – рече Ворен.

Весли рече дека сега не може да имаат нормалена љубовна врска со оваа состојба на работите.

– Благодарна сум што ме извадија од огнот и ме изгаснаа , но сега се борам со изгореници од  прв степен, и јас сум суште осакатен – рече Весли.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.