MKDNews.com

Ќерката на Мајкл Џексон си ги пресекла вените? (фото)

јуни 05
23:39 2013

Парис Џексон Фото ТМЗ

Ќерката на Мајкл Џексон, 15 годишната Парис Џексон е хоспитализирана откако се обидела да си го одземе животот, пишуваат некои американски медиуми

Парис во средата пред немилата случка на својот Твитер профил напишала стих од песната на Битлси: Вчера, сите мои проблеми делуваа толку далеку. Сега изгледаат како да се тука и не одат никаде. Зошто солзите се толку солени?

Имено, според пишувањето на ТМЗ, Парис Џексон завршила во болница откако си ги исекла вените. Порталот пишува дека брзата помош била повикана околу 2 часот по полноќ, а по пат на телефонски повик е речено дека Парис има повеќекратни исеченици на глуждот. Набрзо е префрлена во болница во Лос Анџелес.

Инаку, рано утрото Парис на својот Твитер профил напишала неколку стихови од славната песна на Битлси – Yesterday.

-Вчера, моите неволји се чинеа толку далечни, а сега изгледа дека ќе останат овде некое време, напишала ќерката на Мајкл Џексон.

Според ТМЗ ова не е прв обид за убиство на Партис од ТМЗ тврдат дека фотографиите покажуваат дека и порано ги сечела вените .

Итната помош примила повик од куќата на Парис- На овој ЛИНК може да го чуете аудио повикот до Брзата помош.

Засега американските медиуми тврдат дека таа е во стабилна и добра состојба.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment