MKDNews.com

Ќе се мажи контороверзната Парис Хилтон

јуни 10
16:36 2013

zenidba33Контроверзната богаташка ,наследничка на “Хилтон” Парис Хилтон наскор ќе се омажи.Нејзиниот дечко Ривер Випери на Твитер оставил невообичаен коментар, со кој ги поттикнал гласовите за скора венчавка.

Богатата наследничка Хилтон (32) и десет години помладиот манекен Випери ја прославија првата годишнина од врската со луд провод на Азурниот брег.

-Среќна прва годишнина на преубавата,неверојатна девојка на планетата,Мојата девојка,мојата идна сопруга,мојот живот.Моја неверојатна русокоса,напишал Випери,што ги поттикнало гласините за венчавка,што ги подгреваат и извори блиски до Парис.

paris888

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment